Poznaj naszą historię

Myślistwo to nasza pasja, dlatego od kilku lat dzielimy
się nią z Wami. Dowiedz się więcej o świecie HuntVenture.

Poznaj naszą historię

 

 

Biuro prowadzone jest przez doświadczonego myśliwego z ponad 40 letnim stażem w organizowaniu przygód oraz spotkań myśliwskich.

 

Dzięki współpracy z licznymi Kołami Łowieckimi oraz Nadleśnictwami możemy zaoferować wszystkim naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz organizację polowań indywidualnych i zbiorowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze polowania odbywają się zawsze w naturalnych polskich lasach, które znane są w całej Europie ze swojego niepowtarzalnego uroku oraz bogactwa w zwierzynę łowną, jak i ptactwo. Doskonale znamy łowiska, na których organizujemy nasze polowania, dlatego naszym gościom możemy zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oraz satysfakcję wynikającą z udanego polowania. Jesteśmy przekonani, że przygoda, na którą Państwa zapraszamy, dostarczy Wam wyjątkowych wrażeń i pozwoli zdobyć wspaniałe trofea. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ofertą naszego biura.

Poczuj smak przygody

 

 

Polowanie to wyjątkowa przygoda. To chwila, w której znajdujesz się w najbardziej pierwotnych warunkach dla człowieka i masz szansę zmierzyć się z siłami natury.

 

Z dziką zwierzyną, która jest nieprzewidywalna, która również chce wyjść zwycięsko z tego pojedynku. To lekcja życia, szansa na poszerzenie swoich horyzontów oraz zdobycie cennego doświadczenia. Pomożemy Ci przejść tę niezwykłą próbę – jesteśmy doświadczoną firmą organizującą polowania dewizowe, dla pasjonatów myślistwa z całej Europy. Każdej osobie korzystającej z naszej oferty gwarantujemy smak adrenaliny, wyjątkowe emocje oraz niezapomniane przeżycie, które będzie upamiętnione poprzez zdobyte trofea. Jesteśmy myśliwymi z wieloletnim doświadczeniem, dlatego wiemy, czego oczekują inni myśliwi. Swoim Klientom gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie, która sprosta wszystkim wymaganiom. Napisz do nas i przekonaj się sam co znaczy stanąć oko w oko z dziką zwierzyną!

Darz Bór!